FRANKEN Dental Różnorodność narzędzi do wszystkich popularnych materiałów i systemów maszynowych
 

Linia produktów „Dental” FRANKEN oferuje szeroki program frezów, frezów zgrubnych i wierteł spiralnych do produkcji protez dentystycznych.

Narzędzia zostały opracowane dla wszystkich popularnych systemów frezowania i obecnie stosowanych materiałów dentystycznych w odniesieniu do powierzchni, najnowocześniejszej geometrii, a także do obróbki wykończeniowej i pokryć.

Duża liczba praktycznych testów w różnych laboratoriach dentystycznych oraz liczne dyskusje ekspertów z dentystami zaowocowały programem narzędziowym, który spełnia wszystkie wymagania. Obecnie dla techników dentystycznych dostępnych jest ponad około 400 różnych narzędzi stomatologicznych FRANKEN do obróbki aktualnych materiałów dentystycznych.

Obróbka materiałów kobalt-chrom oraz tytanu
Powlekane frezy kuliste, frezy torusowe lub frezy wykonane z litego węglika są dostępne do obróbki zgrubnej, wstępnej obróbki wykańczającej, wykańczającej i obróbki resztkowej w kobalcie-chromie i tytanie.

Obróbka PMMA / PEEK i wosku
Bogata oferta powlekanych lub niepowlekanych frezów kulkowych z węglika spiekanego została zaprojektowana do obróbki zgrubnej, wstępnej obróbki wykańczającej, obróbki wykańczającej i resztkowej w PMMA / PEEK i wosku.

Obróbka tlenku cyrkonu
Dostępny jest szeroki asortyment niepowlekanych lub powlekanych diamentem frezów kulistych, frezów torusowych i frezów pełnowęglikowych do obróbki zgrubnej, wykańczającej lub resztkowej w tlenku cyrkonu.

Obróbka szklanej ceramiki
Nasze frezy czołowe CVD-D, zgrubne frezy diamentowe, zgrubne szlifowane diamentowe frezy i zgrubne szlifowane diamentowe frezy z twardym materiałem tnącym umożliwiają precyzyjną obróbkę w ceramice szklanej.

Narzędzia do pracowni dentystycznych
Oprócz przeglądu oferty i cech produktu, zobaczysz zastosowania frezów kulowych w …

Folder Franken Dental do pobrania tutaj…

08/03/2018 | news