Home  >  O nas

Firma EMUGE-FRANKEN przez ponad 90 lat oferuje najlepsze technologie w dziedzinie obróbki gwintów, kontroli pomiarowej wyprodukowanych gwintów, systemów mocowania oraz narzędzi do frezowania. Nasi klienci pochodzą z wielu gałęzi przemysłu, w tym przemysłu samochodowego, energetycznego, przemysłu lotniczego, maszynowego oraz inżynierii ogólnej. Nasze produkty są eksportowana na cały świat…

Ponad 1000 pracowników pracując w Laufie i Rückersdorfie oraz 450 współpracowników na całym świecie jest odpowiedzialnych za naszą kompleksową obsługę klientów. Wszystkie nasze działania mają na celu optymalizację procesów produkcyjnych, w celu znalezienia rozwiązania, które zapewni zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Fabryka EMUGE w Laufie

Aby sprostać szerokim wymaganiom rynku, stworzyliśmy program narzędziowy, który obejmuje około 110 000 pozycji narzędzi firmy EMUGE oraz FRANKEN
Oprócz Naszego standardowego programu narzędzi, rozwijamy również program narzędzi specjalnych dostosowanych idealnie do każdego przypadku obróbki.

Fabryka FRANKEN w Rückersdorfie

Najnowocześniejsze maszyny produkcyjne i wyszukane systemy zapewniania jakości są podstawą do osiągnięcia stałej najwyższej jakości. W obu firmach, maszyny CNC są wykorzystywane do produkcji narzędzi standardowych i specjalnych na najwyższym poziomie technologicznym. Częste procesy kontroli i inspekcji, które towarzyszą naszym produktom na wszystkich etapach produkcji, gwarantuje ich stale wysoką jakość.

Naszą ofertę uzupełnia zintegrowany pakiet usług, który jest dostosowany do konkretnych grup produktów.

Przy organizacji sprzedaży  w 50 krajach na całym świecie firma EMUGE-FRANKEN w łatwy sposób może dotrzeć do swoich klientów na całym świecie, gwarantując im profesjonalne doradztwo techniczne.